יעוץ מיידי
ּ

עורך דין סטארט אפ

החשיבות בבחירת עורך דין סטארט אפ היא רבה, מדוע? בשלב זה של חיי החברה משאביה הכספיים על פי רוב מוגבלים. משום כך חשוב שכל אחד מאנשי האמון שילוו את החברה יהיה מקצוען בתחומו ולא פחות חושב יביא ערכים מוספים אמתיים. עורך דין סטארט אפ נדרש להכיר לעומק את ההיבטים המשפטיים ובנוסף להכיר ולתת ערך הנובע מן ההיכרות של עולם היזמות, בהבנה של ההיבטים ההנדסיים, הטכניים והטכנולוגיים, הניסיון בליווי שמקדם עסקאות ולא מעכב אותן.

מה תפקידו של עורך דין סטארט אפ?

עורך דין ילווה את המיזם, תוך סיוע ליזמים ביצירת מערכת קשרים עסקית ומקצועית על כל היבטיה ויעסוק בהיבטים המשפטיים המפורטים להלן:

  1. ניסוח הסכם המייסדים של החברה תוך התייחסות ובניית מנגנונים משפטיים להתמודדות עם נקודת כשל אפשריות.
  2. סיוע משפטי במסמכי החברה המיועדים להפקדה ברשויות וגופים שונים כמו: תקנון, הצהרת דירקטורים, הצהרת בעלי מניות, זכויות חתימה ועוד.
  3. סיוע משפטי ביצירת מערכת הסכמי העסקה בין החברה ליזמים.
  4. סיוע משפטי ביצירת פתרונות מול שותפים אסטרטגיים: ספקים בארץ ובחו"ל, קבלנים, שותפים ועוד.
  5. סיוע בתהליכי ההשקעה בסטארט אפ, לרבות, הסכמי השקעה ויצירת חיבורים עם אנשי מפתח בתחום.
  6. מתן פתרונות משפטיים לכלל ההיבטים הנוגעים לקניין הרוחני של המיזם: חיפוש ורישום פטנטים, הגנה על עיצובים (מדגמים), הגנה על סודות מסחריים, הגנה על סימני המחסר וזכויות יוצרים (ככל שישנן).
  7. סיוע משפטי אל מול תקינה, רגולציה, דירקטיבות וגופים גדולים במגוון תחומים שונים כגון: הרפואי, הצבאי, מסדי הנתונים (חוק הגנת הפרטיות בהחלט רלוונטי), GDPR, IOS, גוגל ועוד.

מתי נזדקק לשירותיו של עורך דין סטארט אפ ?

בשעה שעומדים בפני פתיחת סטארט אפ אין ספק כי שירותיו של עורך דין סטארט אפ הינם הכרחיים. מעבר לכן, קיימים מצבים נוספים בהם שירותיו של משרד עו"ד אבריאן סיון ושות' יוכלו לסייע לכם, זאת במקרים בהם אתם יוצרים הסכם שותפים, הסכם מייסדים, הסכמים מול משקיעים, הסכמי עבודה, פרילנסרים, עסקאות רכישה והסכמי שיתוף פעולה בינן חברתכם לבין חברות אחרות עימן אתם מעוניינים לעבוד בשיתוף פעולה. משרד עו"ד אבריאן סיוון ושות' ילווה את לקוחותיו בגוון רחב של עסקאות בתחום ההייטק, מחשבים וסטארט אפ.

עורך דין סטארט אפ – שירות משפטי מקצועי לאורך כל הדרך

עולם הסטארט אפים הינו מורכב למדי ועל מנת שתוכלו להתמודד עמו בהצלחה, חשוב לוודא כי אתם יכולים להיעזר בשירותיו של עורך דין סטארט אפ. משרד עו"ד אבריאן סיון ושות' יסייע במתן פתרונות משפטיים בכל היבט, זאת לרבות ניסוח מסמכים והסכמים חשובים, סיוע בתהליכי השקעה בסטארט אפ וליווי משפטי בכל מהמורה בדרך או ייצוג אל מול גופים שונים ורשויות החוק. המשרד ממלא תפקיד חשוב בחייו של כל סטארט אפ בכל שלב, זאת מתוך מחויבות ללקוח ולעסק שלו. משרד עו"ד אבריאן סיון ושות' שם דגש על הענקת ייצוג וייעוץ משפטי לצד מתן ליווי אישי, הכוונה ועזרה בצורה מקצועית ומתוך מטרה לקדם את חברתכם בצורה היעילה ביותר.

סיכומו של דבר

משרד עו"ד אבריאן סיון ושות' אשר חרט על דיגלו שירות שטיבו מאפשר ללקוחותינו להתמקד בתחום ובמקצוע שבחרו לעצמם הנו משרד המתמחה ופועל לקדם ולסייע לסטארט אפים. אנו מעניקים שירות המבוסס על המקצועיות המגוונת שלנו, בתחומי ההנדסה והמשפט כאחד, ומתאפיין בייעוץ משפטי מקצועי, לצד מתן ליווי אישי, יצירת היכרויות מתאימות ואיכותיות, עזרה והכוונה, וכל זאת באופן מקצועי ובגובה העיניים.

ניתן לפנות לעו"ד אלדר סיון לשם קבלת ייעוץ משפטי ראשוני בטלפון 052-5440147

***מאמר זה מוגן בהתאם לדיני הקניין הרוחני וזכויות יוצרים. המאמר מובא כשירות לציבור ואין לראות בו תחליף לייעוץ משפטי פרטני***

למעלה

השאר פרטים וניצור עימך קשר בהקדם

ּ