לייעוץ משפטי
ּ

עורך דין סטארט אפ

החשיבות בבחירת עורך דין סטארט אפ היא רבה, מדוע? בשלב זה של חיי החברה משאביה הכספיים על פי רוב מוגבלים. משום כך חשוב שכל אחד מאנשי האמון שילוו את החברה יהיה מקצוען בתחומו ולא פחות חושב יביא ערכים מוספים אמתיים. עורך דין סטארט אפ נדרש להכיר לעומק את ההיבטים המשפטיים ובנוסף להכיר ולתת ערך הנובע מן ההיכרות של עולם היזמות, בהבנה של ההיבטים ההנדסיים, הטכניים והטכנולוגיים, הניסיון בליווי שמקדם עסקאות ולא מעכב אותן.

 

מה תפקידו של עורך דין סטארט אפ?

עורך דין ילווה את המיזם, תוך סיוע ליזמים ביצירת מערכת קשרים עסקית ומקצועית על כל היבטיה ויעסוק בהיבטים המשפטיים המפורטים להלן:

  1. ניסוח הסכם המייסדים של החברה תוך התייחסות ובניית מנגנונים משפטיים להתמודדות עם נקודת כשל אפשריות.
  2. סיוע משפטי במסמכי החברה המיועדים להפקדה ברשויות וגופים שונים כמו: תקנון, הצהרת דירקטורים, הצהרת בעלי מניות, זכויות חתימה ועוד.
  3. סיוע משפטי ביצירת מערכת הסכמי העסקה בין החברה ליזמים.
  4. סיוע משפטי ביצירת פתרונות מול שותפים אסטרטגיים: ספקים בארץ ובחו"ל, קבלנים, שותפים ועוד.
  5. סיוע בתהליכי ההשקעה בסטארט אפ, לרבות, הסכמי השקעה ויצירת חיבורים עם אנשי מפתח בתחום.
  6. מתן פתרונות משפטיים לכלל ההיבטים הנוגעים לקניין הרוחני של המיזם: חיפוש ורישום פטנטים, הגנה על עיצובים (מדגמים), הגנה על סודות מסחריים, הגנה על סימני המחסר וזכויות יוצרים (ככל שישנן).
  7. סיוע משפטי אל מול תקינה, רגולציה, דירקטיבות וגופים גדולים במגוון תחומים שונים כגון: הרפואי, הצבאי, מסדי הנתונים (חוק הגנת הפרטיות בהחלט רלוונטי), GDPR, IOS, גוגל ועוד.

 

סיכומו של דבר

משרד עו"ד אלדר סיון ושות' אשר חרט על דיגלו שירות שטיבו מאפשר ללקוחותינו להתמקד בתחום ובמקצוע שבחרו לעצמם הנו משרד המתמחה ופועל לקדם ולסייע לסטארט אפים. אנו מעניקים שירות המבוסס על המקצועיות המגוונת שלנו, בתחומי ההנדסה והמשפט כאחד, ומתאפיין בייעוץ משפטי מקצועי, לצד מתן ליווי אישי, יצירת היכרויות מתאימות ואיכותיות, עזרה והכוונה, וכל זאת באופן מקצועי ובגובה העיניים.

***מאמר זה מוגן בהתאם לדיני הקניין הרוחני וזכויות יוצרים. המאמר מובא כשירות לציבור ואין לראות בו תחליף לייעוץ משפטי פרטני***

למעלה

השאר פרטים וניצור עימך קשר בהקדם

ּ